Biała Magia

Forum o białej magii i sposobach na odzyskanie eks :)


#1 2011-03-22 13:34:52

 Szeptunka

Administrator

33018634
Skąd: Ziemia Mazurska
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 42
Punktów :   

Rytuał na połączenie :)

Rytuał wykonujemy w czasie pełni. Do wykonania potrzebne są: dwie czerwone świece (najlepiej sprawdzone, takie po wypaleniu, których pozostaje niewiele wosku i barwione w całości), dwa świeczniki (dość wysokie), czerwony obrus (może być czewona serwetka bądź też bibuła), wspólne zdjęcie lub twoje i jego oddzielnie, żywe czerwone kwiaty i ewnentualnie jakieś przedmioty, kojarzące się z miłością - lecz niezbyt wiele, by nie rozpraszały energii. Warto też mieć coś zielonego na sobie podczas wykonywania rytuału.

Przed rytuałem należy przygotować igłę - wrzucamuy ją do kubka z wodą z dodatkiem około trzech łyżek soli morskiej i zostawiamy na co najmniej dwie godziny. Przygotowujemy intencję, w jakiej będzie odprawiany rytuał, prosząc siły wyższe o połączenie z ukochaną osobą.

Potem przystępujemy do przygotowywania ołtarzyku, ktory stawiamy przy drzwiach. Na jednej świecy piszemy oczyszczoną w wodzie z solą igłą swoje imię, nazwisko i datę urodzenia, na drugiej, jego imię, nazwisko i datę urodzenia. Świecę można namaścić olejkiem różanym - trzy razy od knota w dół. Rozkładamy obrus. Świeczniki stawiamy po obu stronach zdjęcia, uważając na to, by określona świeca stanęła przy określonej osobie Na ołtarzyku stawiamy również kadzidełko (waniliowe), kominek zapachowy z olejkiem różanym, kwiaty w wazoniku, jakieś przedmioty naładowane pozytywną energią i kojarzące się z Waszą miłością. Można postawić również czerwone podgrzewacze.

O określonej godzinie, po zachodzie słońca, zapalamy białą świecę - będzie to świeca pomocnicza, ponieważ świec rytualnych nie można odpalać od zapałek czy zapalniczki.

Wzywamy anioły - Haniela i Chamuela - prosząc je o przewodnictwo i opiekę podczas wykonywania rytuału. Wzywamy następnie Archanioła Michała, Gabriela, Rafaela i Uriela, prosząc, by zajęli miejsca w wieżach strażniczych czterech stron świata.

Zapalamy od białej świecy kolejno: podgrzewacze, kadzidełko, kominek zapachowy. Odstawiamy ją na bok. Czerwoną wstążeczką związujemy świeczniki, wypowiadając trzykrotnie słowa: Wiążąc te świece, wiążę nas razem, wiążę nasze serca i widzą nas razem. Taka jest moja wola, niech tak się stanie. Wstążeczkę należy związać na supeł. Wtedy zapalamy czerwone świece za pomocą świecy białej, skupiamy się na intencji, wyobrażając sobie to, co chcemy osiągnąć.

Na koniec należy podziękować Bogu (siłom wyższym) i Aniołom za pomoc. Dziekujemy tak, jakby to już się spełniło. Więc należy podziękować, za to, że on/ona wrócili do nas i znów jesteśmy razem. Gasimy białą świecę.

Świece muszą się wypalić do końca, warto obserwować płomień - im spokojniejszy, tym lepiej

Po wypaleniu świec resztki wosku zbieramy, owijamy w czerwoną serwetkę i zakopujemy, najlepiej pod jabłonią bądź też wrzucamy do rzeczki.

Powodzenia


Boże, uczyń mnie takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój kot...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo