Biała Magia

Forum o białej magii i sposobach na odzyskanie eks :)


#1 2011-03-27 15:43:21

anja

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 9
Punktów :   

sny uroki klatwy miłosne

Offline

 

#2 2011-03-27 16:10:34

czarna_26

Nowicjusz

17520067
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

no ciekawe ale zero info na necie o tym kims:) a kontaktowalas sie z nim?

Offline

 

#3 2011-03-27 17:37:21

anja

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

tak, napisałam maila :>
zobaczymy :>

Offline

 

#4 2011-03-27 17:40:08

czarna_26

Nowicjusz

17520067
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

Offline

 

#5 2011-03-27 18:17:33

anja

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

No to mamy kolejny hit:


Witaj!
Rytuał zawsze jest wykonywany przez dwóch magów (sama klatwa i urok tylko przeze mnie). Odbywa się w nocy (od północy przez około czterdzieści minut). Polega to na wypowiadaniu przez nas zaklęć i wykonywaniu czynności magicznych. Potrzebne są do tego róźne akcesoria, które nie są używane przy rzucaniu samych klątw i uroków. Wykonujemy go pod gołym niebem. Ty w tym czasie powinnaś znaleźć sobie zaciszne miejsce (tak żeby nikt Ci nie przeszkadzał), zapalić na 30-40 minut czerwoną świecę i myśleć o tej osobie. W pewnym sensie rytuał  jest czymś w rodzaju połączenia klątwy i uroku, ale o znacznie silniejszym działaniu. Osoba, która jest pod jego działaniem zaczyna coraz cieplej o Tobie mysleć, aż w końcu się zakochuje, a uczucie zakochania cały czas narasta, aż osiągnie stan silnej miłości. W życiu tej osoby następuje wiele zbiegów okoliczności, które powodują, że emocjonalnie coraz bardziej zbliża się do Ciebie. Działanie jest silne, pierwsze efekty natychmiastowe, z tym że mają charakter narastający. To tak jak to zawsze bywa, gdy się w kimś zakochujemy. Na początku są to subtelne gesty, z czasem coraz śmielsze działania. Do całkowitego ujawnienia zazwyczaj dochodzi znacznie później niż w przypadku zwykłej klątwy czy uroku, bowiem uczucie, które się rodzi  jest trwalsze i poważniejsze. Może się nawet zdarzyć, że dopiero po roku ktoś się całkowicie ujawni. Wazne jest, abyś takiej osobie nie wyznawała milości jako pierwsza (on powinien to zrobić pierwszy, gdy już będzie gotowy) i abyś nikomu nie ujawniała, że ta osoba jest pod działaniem klątwy. To mogłoby wszystko zakłócić. Rytuały wykonujemy rzadko, natomiast często ludzie zamawiają klątwy i uroki. W ciągu ostatniego roku tylko jedna osoba zamówiła rytuał. Rytuał jest dobrym sposobem w zdobyciu serca ukochanej osoby, gdy jesteś pewna swoich uczuć, lub gdy jesteście w związku, który chciałabyś wzmocnić. Najtrudniejsze są sytuacje, gdy ktoś jest w związku z inną osobą, ponieważ jeśli jest to szczęśliwy związek, to taka osoba będzie się bronić przed uczuciem, które zaczyna do Ciebie żywić i  w sercu takiej osoby zaczyna się wtedy pojawiać wewnętrzny konflikt i rozdarcie. Może to nieźle namieszać w życiu takiej osoby, jeśli Tobie przestanie zależeć. Można to oczywiście odwrócić, ale jest to trudniejsze niż w przypadku zdejmowania klątw i uroków.
Jeżeli podeślesz mi Wasze imiona i daty urodzenia (lub chociaż przybliżony wiek) to wykonam dla Was układ z kart Tarota, by sprawdzić jak w Waszym przypadku by to działało i jak powinnaś się zachowywać względem tej osoby po przeprowadzeniu rytuału, aby wzmocnić i przyspieszyć jego działnie (najczęściej w takich sytuacjach pomocne są drobne gesty z Twojej strony, typu uśmiechy, spojrzenia itp). Oczywiście sprawdzenie jak powinnaś postępować i jak może przebiec cały rytuał w Waszym przypadku do niczego nie zobowiazuje i nie chcę za to żadnych pieniedzy

Jeżeli się zdecydujesz, to jeśli chodzi o płatność za rytuał, to nie pobieram nic z góry. Zapłacić możesz np. wtedy, gdy zauważysz już jakieś znaki świadczące o tym, że wszystko przebiegło prawidłowo, gdy będziesz zadowolona z moich usług, lub gdy zwyczajnie po  prostu będziesz mogła. Możesz też płacić na raty. To nie ma znaczenia. W momencie zapłaty następuje przerwanie połączeń energetycznych między nami i wszystko już napędza się samo

Pozdrawiam serdecznie!
Mag

Witam,


Chodzi mi o rytuał miłosny.
znalazłam info na gazecie.
Chciałabym się dowiedzieć na czym to polega, jak to działa i co muszę zrobić.
czyli jakie macie doświadczenie?
po jakim okresie widać efekty?
na czym mniej więcej polega rytuał?
czy da się go odwrócić?

Pozdrawiam serdecznie

A.

Offline

 

#6 2011-03-27 19:14:58

czarna_26

Nowicjusz

17520067
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

nie taki znowu hit skoro efekty moga byc dopiero po roku

Offline

 

#7 2011-03-27 19:27:07

anja

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

ironiczny hit :>

Offline

 

#8 2011-03-27 19:38:16

 Szeptunka

Administrator

33018634
Skąd: Ziemia Mazurska
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

anja napisał:

No nie wiem, co o tym sądzicie?
http://forum.gazeta.pl/forum/w,468,1236 … szam_.html

chyba zamówię sen erotyczny


Boże, uczyń mnie takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój kot...

Offline

 

#9 2011-03-28 22:28:08

 Angel22

Nowicjusz

Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 28

Re: sny uroki klatwy miłosne

Dobre, przynajmniej nikt nie ma do Niego/do Nich pretensji każdy płaci wtedy kiedy chce lub widzi efekt. A efekt jeśli nawet będzie nie musi być dziełem Maga


"I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. "

Offline

 

#10 2011-03-29 22:26:59

smuteczek

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

Wiecie co, napisałam do tego pana. Bardzo miły ogólnie, ale nie to jest najważniejsze. Wczoraj w nocy postawił mi tarota i wszystko było prawdą, choć podałam mało szczegółów. Dzisiaj odpowiedział na dodatkowe pytania, również gratis i zgodził się sprawdzić jeszcze inną relację z mężczyzną. Na ten rozkład kart dopiero czekam. Jeżeli tak jak pisze, ryt wykona za darmo, a dopiero po efektach mam zapłacić, to chyba się zdecyduję. Mogę czekać choćby rok.....

Offline

 

#11 2011-03-30 21:12:27

Podlasianka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 16
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

Temat usunięty. Mogłaby któraś z Was podać maila do tego Pana?


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca."

Offline

 

#12 2011-03-31 14:45:03

anja

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

<magia_mag@interia.eu>

Offline

 

#13 2011-04-05 13:37:23

BrakTuSensu

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

Niestety ale ten Pan nie odpowiada na maile, przynajmniej moje:(

Offline

 

#14 2012-02-25 19:37:44

dlaczego

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 27
Punktów :   

Re: sny uroki klatwy miłosne

W celu rzucenia na kogoś uroku, klątwy, bądź odczynienia rzuconego uroku najlepiej skorzystać z osoby, która właściwie przeprowadzi wszelkie wymagane rytuały i zapewni bezpieczeństwo i skuteczność. Każdy rodzaj klątwy i uroku wymaga ściśle określonego rodzaju magii. Tak, jak podczas rzucania klątw zwykle stosowana jest magia słowna, tak podczas rzucania uroków zwykle wykorzystuje się magię ceremonialną. Wymaga ona użycia pewnych przedmiotów, które symbolizują siłę, do której odwołuje się Mag, bądź przez którą czyni dany urok.

Przywołana siła musi zostać właściwie ukierunkowana, inaczej ma niszczycielską moc i w skrajnych przypadkach może doprowadzić niedoświadczoną osobę do choroby psychicznej albo nawet śmierci. Byty współpracują tylko z tymi, którzy okażą się tego godni. Żaden amator nie jest w stanie rzucić uroku z wykorzystaniem magii, gdyż wymaga to wielu lat pracy i starannych przygotowań. Wiąże się to z dużą ilością przygotowań, wybrania właściwego czasu , często przygotowania odpowiednich ziół, kadzidła itp. Wszystkie rytuały są sztywnymi zasadami postępowania i nie mogą być w żadnej części zmienione. Niektórych ziół i składników nie można dostać w Europie.  Zresztą zobaczcie sami na  http://www.baszaalbion.pl/zielarstwo-w- … akiem.html

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo zrodlo