Biała Magia

Forum o białej magii i sposobach na odzyskanie eks :)


  • Index
  •  » Szeptunki
  •  » Szeptuchy a wiedun. Wiedun to męska odmiana szeptuchy.

#1 2012-02-25 16:47:51

dlaczego

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 27
Punktów :   

Szeptuchy a wiedun. Wiedun to męska odmiana szeptuchy.

Uwazam, ze ci ktorzy nigdy nie slyszeli o szeptunkach uwazaja je za czarownice a metody, ktore stosuja za czarna magie. Ja mieszkam na Podlasiu i na wlasnej skorze oraz na skorze mojej rodziny i znajomych przekonalalm sie ze takie rytualy jak palenie platkow rozy, wylewanie wosku, leczenie popiolem naprawde dzialaja.

JEsli dzieci robia za duzo siusiu i budza sie po nocach i jest podejrzenie o przestrach to pierwsze co robia mamy, ida do wiejskiej znachorki, te rzeczy to nie czarna magia - to sluzy leczeniu. JEsli choroba jest powazna jesli jest to wina narzadow wewnetrznych to szeptunka tez to przeczyta i powie zeby isc do lekarza, nie ma tu zadnego oklamywania ani naciagania!

Moja kolezanka miala fobie wychodzenia w ciemnosciach z domu na tyle powazna ze jej przeszkadzala w codziennym zyciu, pojechala wylac sobie wosk, nie wierzyla w to bo pierwszym razem nic nie pomoglo ale za drugim ta fobia zniknela. Przeczytajcie o wylewaniu wosku www.leczenie-woskiem.com , tutaj na Podlasiu przynajmniej na wsiach wiele osob udaje sie do szeptunek od dawien dawna

jestem pozytywnie nastawiona w stosunku do tych praktyk choc wiem tez ze jesli ktos poprosi o rzucenie uroku to taka szeptunka jest tez zdolna do tego, to juz pachnie czarna magia

Offline

 

#2 2012-04-15 18:00:01

dlaczego

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 27
Punktów :   

Re: Szeptuchy a wiedun. Wiedun to męska odmiana szeptuchy.

W kraju jest paru mężczyzn jednak z tego co widziałam na zagranicznych forach to pozytywnie piszą o http://www.baszaalbion.com/  Trudno mi się ustosunkować do tych faktów. nie mniej zawiść na polskich forach jak czytam na internecie mnie przeraża. jest tyle nienawiści i chamstwa. Chyba w tym przoduje najbardziej http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=29 … tart=22950 to forum.

Jak zaczęłam czytać to aż włosy mi się zjeżyły. Fakt, tm nie trzeba się rejestrować więc każdy może pisać pod wieloma nickami. Udawać raz wróżkę a drugim razem polecającą klientkę. To jest rozbrajające.

Offline

 

#3 2018-05-09 17:26:34

Umrisshy

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2018-05-09
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Szeptuchy a wiedun. Wiedun to męska odmiana szeptuchy.

Cześć

Offline

 
  • Index
  •  » Szeptunki
  •  » Szeptuchy a wiedun. Wiedun to męska odmiana szeptuchy.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo