Biała Magia

Forum o białej magii i sposobach na odzyskanie eks :)


#1 2012-02-26 13:48:13

dlaczego

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 27
Punktów :   

Rozbudzenie badz umoecnienie miłości

Na rozbudzenie miłości sposób drugi
Stół przykryj obrusem. Przygotuj lawendę lub mieszankę zapachową. O północy postaw na stole fotografię ukochanego, za nią umieść cienką świecę cerkiewną. Na białej kartce papieru, przy świetle świecy, napisz atramentem słowa: "Położę się ja, służebnica Boża (imię), pomodliwszy się, na cztery strony świata przeżegnawszy się. Nie będę spać do świtu, do ranka nie zmrużę oczu, a będę smucić się i tęsknić za sługą Bożym (imię). Ty, smutku mój, idź ku mojemu wybrańcowi, stań u jego wezgłowia, wyszepcz mu słowa miłosne, aby myślał tylko o mnie i we śnie, i na jawie. Podsuń mu tylko jedno marzenie - jak pieścić i obejmować służebnicę Bożą (imię), jak myśleć o niej w nocy - północy, podczas dnia - południa, w każdej godzinie i każdej minucie!" Kartkę zapal od płomienia świecy, przesuń ją nad fotografią i powiedz głośno:
"Co nad głową przejdzie - niech w głowę wejdzie. Jak za plecami się zapali - tak serce gorące sługi Bożego (imię) się rozpali."
Popiół ze spalonej kartki rozsyp na wietrze. Fotografię włóż pod poduszkę, wizerunkiem do dołu, a rano sprzątnij ją tak, żeby nikt nie widział, i nie patrz na nią przez siedem dni. (Ten ostatni warunek może być trudny do spełnienia - jest jednak konieczny!)

Na umocnienie miłości sposób pierwszy
A jeśli walentynkowy wieczór zamierzasz spędzić wraz z ukochanym? Cóż, oznacza to, że magia miłosna nie jest już Wam do niczego potrzebna. Chyba że chcesz umocnić uczucie ukochanego do Ciebie. Możesz wówczas spróbować zrobić to w następujący sposób.
Podczas tańca przytul się do swojego partnera i patrząc mu głęboko w oczy, wypowiedz trzykrotnie słowa: "Adam i Ewa zgrzeszyli, dzieci spłodzili, bo nawzajem się kochali. Tak i ty będziesz mnie kochał. Amen".

Offline

 

#2 2012-08-26 19:49:48

filip065

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rozbudzenie badz umoecnienie miłości

Wypróbuję:)

_________________
katering Poznań

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo