Biała Magia

Forum o białej magii i sposobach na odzyskanie eks :)


#46 2011-03-31 12:40:51

biała lwica

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: szeptunka Eugenia

Może i ktoś podesłać kontakt do tej szeptanki? Uprzejmie proszę.

Offline

 

#47 2011-03-31 22:23:32

Dorcia

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: szeptunka Eugenia

Witam i byłam na Podlasiu i wybrała bym się jeszcze raz wrażenia niesamowite ale bez efektu jeśli się ktoś wybiera z warszawy czy z łodzi to ja z miłą chęcią się zabiorę a jak mącie pytania to na wszystkie odpowiem

Offline

 

#48 2011-04-01 10:15:49

garden

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: szeptunka Eugenia

biała lwica: oto nr do Eugenii 085 685 08 75. nie pytaj jednak czy ona jest w stanie pomóc. musisz sama podjąć decyzję.
Dorcia: hm, chyba najbardziej o efekty tutaj chodzi. a ile czasu minęło ? powiedziała Ci, że wróci ? kontaktowałaś się w międzyczasie z Eugenią ?

Offline

 

#49 2011-04-01 13:28:55

Aniulec12

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 14
Punktów :   

Re: szeptunka Eugenia

spadam z tego forum, mam dosyc juz czekania na ewentualne efekty swoje i innych, nadziei, śledzenia opinii,
zmeczyło mnie to... a efektów brak i to u wszystkich tu obecnych

zycze wszystkim powodzenia i trzymam za Was kciuki:-)

Offline

 

#50 2011-04-03 07:05:53

biała lwica

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: szeptunka Eugenia

Jeśli się wybieracie do Eugenii ja mogę dołączy z Warszawy (łatwiej mi tam dojechać niż do łodzi)

Offline

 

#51 2011-04-10 19:47:50

garden

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: szeptunka Eugenia

białalwica, wybrałaś się w końcu do Eugenii ?

Offline

 

#52 2012-02-20 23:35:21

 kameliowadama

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: szeptunka Eugenia

witajcie , jestem z gdańska i chciałabym się wybrać do P.Eugeni. Czy ktoś z okolic może też by się na to zdecydował ? A dziewczyny które byłyście u P.Eugeni możecie mi coś poradzić?

Offline

 

#53 2012-02-25 16:38:56

dlaczego

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 27
Punktów :   

Re: szeptunka Eugenia

Szeptuchy,Znachorzy, Wiedźmy
Termin szeptucha jest raczej zarezerwowany do zamawiaczek mieszkających na terenach wschodnich - przede wszystkim chodzi tu o Podlasie. Większa część z nich to osoby prawosławne używające modlitw w języku CS. Co do tych katolickich - zdania są podzielone. Jedni określają je mianem szeptuch inni nie.
Ostatnimi czasy pojawiło się sporo "szeptuch" biorących ciężką kasę za swoje usługi, które niewiele mają wspólnego z babkami podlaskimi.
Reasumując zamawiaczki mieszkającej np. na Pomorzu szeptuchą raczej byśmy nie nazwali.

Z wiedźmą jest jeszcze większy problem, bo to pojęcie ewoluowało przez wieki. Pierwotnie (bardzo upraszczają) wiedźmy zajmowały się magią, ziołolecznictwem, medycyną itp. rzeczami. Potem w średniowieczu zrobiono z nich czcicielki szatana parające się czarną magią. Współcześnie tym terminem zazwyczaj określa się osoby uprawiające magię i będące (albo i nie) neopoganami - mam tu na myśli nie tylko wiccan i wiccanoidów

A znachor to lekarz pierwszego kontaktu
Bardziej poważnie - wioskowi znachorzy raczej nie parają się oglądaniem aury czy radiestezja. Diagnostyka opiera się na wywiadzie i dokładnym oglądaniu pacjenta. Zwraca się między innymi uwagę na zapach osoby chorej czy smak i zapach jej wydzielin i wydalin (w grę wchodziło m.in. smakowanie moczu czy potu). Zazwyczaj leczą róznego rodzaju ludowymi sposobami - między innymi ziołami.

To tak w skrócie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Chcesz wiedzieć więcej ? Sprawdź! Ostrowiec