Biała Magia

Forum o białej magii i sposobach na odzyskanie eks :)


#1 2011-03-23 11:55:12

Ametarasu

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 9
Punktów :   

Co ostatecznie z tą babcią Zosią?

Jak się skończyła ostatecznie historia z babcią Zosią? Istnieje naprawdę czy znów kolejne oszustwo?
Pomogła komuś?

Offline

 

#2 2011-03-23 12:07:35

 Szeptunka

Administrator

33018634
Skąd: Ziemia Mazurska
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Co ostatecznie z tą babcią Zosią?

Ametarasu napisał:

Jak się skończyła ostatecznie historia z babcią Zosią? Istnieje naprawdę czy znów kolejne oszustwo?
Pomogła komuś?

Okazało się, że wnuczka Marianna to jakaś młoda dziewczyna, która z uporem twierdzi, że zajmuje się magią. Babcia nie istnieje - wymyśliła ją, żeby zyskać na wiarygodności. Historia z operacją i rehabilitacją - wymyślona niejako z konieczności, bo rzekomo była zasypywana prośbami o pomoc W kłamstwach brnie dalej, twierdząc, że jej rytuały są skuteczne... Cóż... mi przepowiedziała, że do końca kwietnia sprawy się ułożą, więc...


Boże, uczyń mnie takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój kot...

Offline

 

#3 2011-03-23 18:30:09

Ametarasu

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Co ostatecznie z tą babcią Zosią?

Szkoda Taki entuzjazm zapanował w pewnym momencie na forum, że miałam nadzieję, że w końcu ktoś uczciwy i prawdziwy się pojawił
Ehhhh, co chwilę się ktoś pojawia i w bardzo szybkim czasie okazuje się, że jedynie żeruje na naszym cierpieniu
Mam nadzieję, że w końcu do nich dotrze, co robią i przestaną tak oszukiwac i bawić się ludzkim cierpieniem.

Offline

 

#4 2011-03-23 18:42:27

 Szeptunka

Administrator

33018634
Skąd: Ziemia Mazurska
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Co ostatecznie z tą babcią Zosią?

Ametarasu napisał:

Mam nadzieję, że w końcu do nich dotrze, co robią i przestaną tak oszukiwac i bawić się ludzkim cierpieniem.

Wątpię, niestety... Dla nich to zbyt łatwe pieniądze, by mieli się ich tak łatwo wyrzec...


Boże, uczyń mnie takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój kot...

Offline

 

#5 2011-03-23 18:47:05

Ametarasu

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Co ostatecznie z tą babcią Zosią?

Chyba nie pozstaje nam nic innego, jak tworzyc takie właśnie fora i wymieniac sie informacjami, żeby eliminowac choć część takich oszustów
Szokuje mnie, że ich sumienie nie gryzie, że wykorzystują ludzkie cierpienie żeby zarabiac na takich oszystwach

Offline

 

#6 2011-03-23 18:54:12

 Szeptunka

Administrator

33018634
Skąd: Ziemia Mazurska
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Co ostatecznie z tą babcią Zosią?

Ametarasu napisał:

Szokuje mnie, że ich sumienie nie gryzie, że wykorzystują ludzkie cierpienie żeby zarabiac na takich oszystwach

Heh... Marianna prosiła o modlitwę za zdrowie babci więc chyba sumienia nie mają, skoro dziewczyna posunęła się do proszenia o modlitwę za osobę, która w rzeczywistości nie istniała


Boże, uczyń mnie takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój kot...

Offline

 

#7 2011-03-23 19:03:09

Ametarasu

Najsłabsze ogniwo

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Co ostatecznie z tą babcią Zosią?

Już się tyle naczytałam i wciąż się czegos nowego dowiaduję, że za chwile chyba sama napiszę podręcznik z rytami:P Wtedy same sobie wszystko odprawimy i przetestujemy, które ryty działają najskuteczniej
Będzie można podziekować takim "zatroskanym wnuczkom"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://matkawberku.waw.pl Hotely Řecko